Pénteken volt néhány barátunk a pizzára és az emberiség elleni kártyákra.

Pénteken volt néhány barátunk a pizzára és az emberiség elleni kártyákra.

Ezenkívül: Kaphatunk -e kiáltást az eper szezonra!?!

fagylalt smoothie

Nemrégiben hoztam ki a vitamix tetejére kerülő hamisítványt. Az összetevőket oldalra tolja, így kevesebb folyadékot használhat. Az eredmény: fagylalt textúra!

Mazen elkészítette ezt a forró csokoládét és pirítós reggelit a család számára, egy szombat reggel korán. A legkevésbé nem bántam, hogy a forró csokoládét felére és felére készítette, és valószínűleg nem mossa meg először a teáskannát. Részt kellett volna részt venniük !!

A Bunny House egy cél tavaszi termék volt, amelyet együtt csináltunk egy la mézeskalács házban. Legyen bármilyen más fehérje, amelyet felhasználhat! Paprika, spenót, tojás, sajt és piros forró blues az oldalán.

A legutóbbi kék kötény vacsorák

Ez a chorizo burgonyával vacsora a Blue Apron -tól nagyon egyedi volt! Egy rakott sütő chorizo burgonyával, paprikával, mandulával, gyógynövényekkel és fügekkel!

cajun garnélarák cukkini, paprika és rizzsel és egy szokatlan mártással! Kombucha oldalán.

Ez a Booch az egyik kedvenc márkám. Azt hittem, hogy a pezsgő rózsa egy kicsit rózsás lesz, de még mindig finom volt. A hét napján próbálok kombucha -t csinálni! (Vegye figyelembe a címkét, hogy más családtagok ne kerüljenek le)

rizzsel, citrusszalsa, pisztácia és menta! Szerette ezt a kombót is.

és a déli fűszeres tilapia házi készítésű kukoricapehely és rabszolgasággal. ! A következő napon egy snip 🙂

Úgy néz ki, mint a kis Mazey!

Mazen fodrásza a következő !!! Kind

yoda maszk + kedvesség maszk

További hozzászólások Kath -tól:

nothin ‘, mint valami tök, hogy elinduljon egy őszi reggelenként !!

Ez ezt A Libby 100% tiszta tökének felhalmozott dobozom. A tavalyi tél óta a polcokon raktározva, csak akkor, ha a világ időközben véget ér. A vágy mindig jön, mielőtt többet tudnék eljutni a boltba!

Készítettem a felvert banán zabliszt kb. 1/3 csésze tököt, a végén a klasszikus tök pite fűszerekkel (fahéj, szegfűszeg, minden fűszer) és néhány őszi fűszer granola tetején! Befejeztem a mintatáskámat, és ma délután hivatalos tételt készítenek a pékségben. Ők is készítik a sütőtöket OH -k !!!! A tálomat néhány almavajjal és napraforgóvajjal készítették el. És egy csésze dekaf!

m, és szórakoztató reggelem volt. Sétáltunk Rosie -val, és sok tejet csináltunk együtt. A szoptatás sokkal jobb lett az elmúlt 2-3 napban. Köszönöm istenem!! Úgy gondolom, hogy a Downton Abbey köszönetet mond 🙂 Az 1. évad elkészült, és 20 dollárért vásároltam a 2. évadot az Amazon -tól, mert ez olyan jó, és most meg kell néznem!

ebéd! Éhező-mom-her-her-her-herl-sietl ma. Nem tudtam volna enni ezt lelkesebben, amikor végre tudtam leülni! [Köszönjük, hogy megosztotta a srácokat!]

oldalán – egy fantasztikus saláta.

délutáni snack – granola a tejben x2! Plusz néhány mandula.

A ma esti vacsorát a Pumpkin családja, a szomszédaink és az új és továbbfejlesztett Kerf háztartási kert hozta neked.

Köszönöm Bobnak és Gingernek a finom lasagnát! Matt és én az ételt azzal töltöttük, hogy megbeszéljük, mi volt a lasagnádban, amely annyira egyedi volt – az extra finom, vékony tészta? A hús típusa? A sajt? Nem volt brie ott, ott volt? Imádtuk!

Kertünk nyáron végzett és őszi főiskolára ment. Olyan hosszú paradicsom és okra, Hello Beans, Peas, Zraising Greens és még sok más! Ma este salátaként ettük a csecsemőcsírókat – szeletelt oldalak almával és cheddar sajttal és még több pekándióval. [A pekanz a hét diója!] Egy egyszerű citromlé + olívaolaj -öntettel dobva.

Boldog hetet kívánok! Utolsó évforduló, mint két család! >

Esküvői kiemelések

Harmadik esküvői évforduló

Negyedik esküvői évforduló

Ma délután hazamentem a pékségből. Anyám emlékeztetett nekem: „Pihenened kell.”

Tehát pihenjem – 2 órás vízszintes a kanapén! Plusz egy rövid napfény, mielőtt felkészültünk a vacsorára.

Professzionális fotós szükséges! ezen a héten. Azt hiszem, hiányzik a családja [akik túl sokat utaznak]! Már közel két éve kipróbálni az éttermek listáján. >

Ivtam egy egész üveg bor pezsgőt, hogy megünnepeljem. Pezsgő víz Görögországból> Pezsgő víz az alagsorunkból. Matt kortyolgatta a jó gyümölcslevet.

Amuse Bouche! Heirloom paradicsom, feta, bazsalikom, balzsam

Az induláshoz élveztem ezt a fantasztikus kelkáposzta salátát. Imádtam, hogy a kelkáposzta borotvált – sokkal könnyebb enni! Azt mondtam, hogy olyan volt, mint a rabszolga, mínusz a bruttó káposzta:)

Matt saláta ugyanolyan jó volt – nézd meg, hogy a kecskesajt medál!

Az entrée -hez rendeltem a fésűkagylókat

teljesen finomak voltak – és imádtam a vegyes saláta -dolgok ágyát, amelyeket a tetején szolgáltak fel. főétel. Nem vagyok hatalmas kacsa rajongó, de a pürét a kék sajttal és a dió salátával keverve isteni volt! Cake a menüben!

Sajnos ez volt a vacsoránk egyetlen része, amely kissé csalódást okozott. A fagyos krémsajt volt, és szinte az összes krémsajt íze volt, a torta rész hideg és kissé sűrű/száraz volt, de természetesen még mindig jó ízű volt! akik a hétvégén ünnepelték a 12. évfordulójukat!

De először…

Hazaértem az osztályból ma éhezve egy fővárosban! A * bél * ösztönöm az volt, hogy joghurtot szerezzek, ami az én „éheztem” snackem, de aztán eszembe jutott a férj által készített kenyér kenyérre, és ennek egy darabja volt. Ó, istenem, olyan jó volt !!!

de aztán úgy döntöttem, hogy a joghurt jobban ül a gyomromban, és úgy döntöttem, hogy a hivatalos snackem helyett ezt kapja, nem pedig egy hivatalos kenyérrel, amely öntetekkel rendelkezik. Golean és PB & J -vel. Nyilvánvalóan éhes voltam! Beszélni akartak velünk arról, hogy lehetőségünk van -e egy TV -műsorba a nevünkben !!!!! Nagyszerű felvételeket kaptak az első látogatásuktól kezdve, hogy egy darabot összerakjanak, és azt mondták, hogy a férj és én nagyon sok tehetség van a kamerán. Hónapokig, évekig (ha egyáltalán!) Haladékot vehet igénybe, tehát nem tudom megtenni a reményeimet, de ez még mindig nagyon izgalmas délután volt. Volt egy koffein jeges kávé a soványnál, amíg ott voltam. – Ez volt az első alkalom, hogy kipróbáltam a pörkölt vegetáriánus kekszeket. Azt hiszem, jók, de szükségük van egy kis sóra. Még mindig nagyobb rajongója vagyok a mézes szezámnak, de ezek szórakoztató keveréket készítenek.

A férj és én ma este firenzei tésztát terveztünk, de elrontottam az étvágyamat, és valami könnyebbet akartam csinálni, ezért összeszereltünk salátákat.

Romainebroccoli (1 C), mikrohullámú sárgarépára, Choppeda Cellery Stalk1/2 csésze garbanzo babra (vasárnap készültek) avokádó (~ 1 oz) kalamata olajbogyó (~ 5) búzák (csak egy sprinkle) hummus ( 2 evőkanál?) Kecskesajt (2 evőkanál?)

Plusz egy kenyér pirítós az oldalán-

Mid-Movie desszert, a férj által szállított-

Imádtam a filmet , de annyira szomorú volt !!!!!! Nem számítottam a végére (annak ellenére, hogy történelem őrnagy vagyok, és tudtam, hogy véget ért). Van egy hasító váll/fejfájásom, és fel kell lépnem az alváshoz, tehát lefekszem. Holnap a második mikrovizsgálatunk, és ma este kellett volna tanulnom, de Meh. Holnap délután koncentrálok.

Goodnight:)

További hozzászólások Kath-tól:

A héten egy kicsit rövid állóképességűek vagyunk, tehát néhány műszakot felvettem A pékség a legforgalmasabb napjainkon. A péntek mindig vadok!

Ezek szintén vörös, fehér + áfonya kavargó nap !! Annyira könnyű nekem, hogy ne snack a reggeli és az ebéd között, de sokkal, sokkal nehezebb ezt megtenni az ebéd és a vacsora között. Tehát közvetlenül és rendszeresen eladhatjuk a Cville -klasztert (néhány más keverékünk között). Tudom, hogy néhányan nagyon izgatottak lesznek, ha ezt hallják! , 3,5 óra a lábamon, az ügyfelek segítése nem volt egy darab sütemény.

Végül leültem és élveztem az ebédet a főnökkel 1 órakor

Paradicsom + cheddar szendvicseket készített minket, nagy saláta szeletekkel

Csodálatos útvonal 11 chips !! Ezek csak olyan tökéletesen ropogósok, hogy nem tudok ellenállni!

és megosztottuk az almát. Nagyon hiányzik az alma, de nyáron nem vásárolja meg őket, mert nem olyan jók, mint a nyári gyümölcsök. Fogalmam sincs, hogy az ország melyik részéből származik, de ez egy finom alma volt. A Kathats Facebook oldal felépítésén dolgozom – öregnek érzem magam, hogy annyira mögöttem vagyok az idők mögött. Fogalmam sincs, mire fogom használni, de azt mondták, hogy szükségem van rá!

Matt és én megosztottuk ezt az óriási salátát, amely tele van az összes szendvics öntettel és egy avokádó öltözködésével Sok út valamilyen okból blokkolt! Amikor végül odaértünk, az összes arany tengeri cuccot átcsaptam. Lehet, hogy hazajöttem néhány új párnával! A jó edzésért. Néhány mókusos, 26 perc a lépcsőn, 5 perces ugrókötél és más ugró dolgok, húzás, vállak és hát. Tyűha! Volt néhány sör kenyér PB -vel, mielőtt távoztam – de külön tartottam a PB -t, hogy élvezhessem a tészta sört! A zabliszt a sütőbe 325* -re helyeztük, amikor visszatérünk az edzőteremből, és 20 perccel később, miután zuhanyoztunk és felöltöztünk, átfűtött és ropogós! Piszkosul egy serpenyőben, bár 🙁 tettem az enyém mandulavajjal és pirított mandulával –

mangolicious! Körülbelül 500 kcal, 10 gramm rost és 16 gramm fehérje. Nem tudtam eldönteni a mangó és a dió között, így mindkettőm volt! Alig várom! Jó idők! Készítettem egy nagy masszázs pesto kelkáposzta salátát is. Olyan egyszerű és nagy sláger volt! Delish!

Mazen és én egész reggel a ház körül játszottunk, majd amikor Matt hazaért, elmentem néhány megbízást futtatni, beleértve egy mandulavajat és gyümölcs turmixot ebédre az integrált jógatól. Kel kortyolgatva néhány Taylor Swift dallamára! Összeállítottam egy karácsonyi dekorációs részlet hozzászólását, tehát maradj velünk a 🙂

szombat este egy edzésórába az ACAC-n egy karácsonyi témájú boldog órára. Aztán átmentünk a Collins háztartásához egy nagy Santacon partira !!

Itt volt csak néhány Santas a parti korai oldalán! Mindenkinek jelmezt kellett viselnie, és azokat, akik egy nélkül megjelentek, egy ilyenek voltak. Nagyon vidám volt bemenni minden szobába, és láttam, hogy a 10 Santas csevegjen. Valójában a partira futott! Gyümölcs és pirítós

Mazen és én délig maradtunk a mi dagaimunkban! Figyeltük az Elf -et, és készítettünk egy legos kastélyt. Amikor végre felöltözöttünk, a Whole Foods -ba mentünk ebédre az élelmiszerboltban. Alice barátomnak a karácsonyi koktélok házához, egy csomó barátunkkal.

Merry Merry hétfő! Eljutottunk a Bald Head Island -be az éves Family Beach -i kiránduláshoz! Nem tudom elhinni, hogy egy év alatt nem voltunk itt. Mint általában, bérelünk egy óceánparti házat, hogy közvetlenül a tengerparton legyenek (és a családunk mocsaras házát is béreljük, tehát ez egyfajta mosás.) Izgalmas volt, hogy három unokánk van. Jövő nyáron négy lesz (a nővérem 26 hetes terhes!) Vacsoraink voltak a házi készítésű vegetáriánus lasagna, Mahi Mahi és egy epikus előétel elterjedése a Shoal klubban. Birch sírt, amikor a lábujjait az óceánba tette, de nagyon tetszett neki a medence! Úgy tűnik, hogy tetszik a strand, ha nem vesszük a szörfözés közelében. A Bald Head Island Club éppen egy hatalmas üdülőhely-stílusú medence komplexumot fejezett be, rengeteg gyermek- és kisgyermek-barát kényelmi szolgáltatással, valamint egy új étteremmel. Olyan nagyszerű kiegészítés a szigeten. Később látni foglak, több képpel – Kövess minket az Instagram @katheats -en közben!

Kertünk gyorsan növekszik !! Mindig meglepődtem, milyen könnyű a zöldek termesztése a vetőmagból. A nyári masszírozott zöld salátákon élünk – leggyakrabban Kales keverékéből.

Ez!

Ez a kedvenc verziónk. A szezámolaj valóban segít felállni a kelkáposzta ízével, a rizsecet hozzáadja az édességet, és a gyógynövények mélységet biztosítanak. A konyháig, és tegye vízbe a hétre, hogy könnyen megragadhassa a recepteket. Bármit, ami van a kezedben a káposzta ehhez a recepthez-ajánlom a kaporot, a bazsalikomot és a menta. Az öntet szuper egyszerű – mindössze 1 evőkanál szezám olaj, 2 teáskanál rizsbor -ecet, 1 teáskanál dijon mustár és néhány csipet a kedvenc saláta sójával. Adjon hozzá egy kicsit többé -kevésbé mindent, attól függően, hogy milyen zöldek vannak. Néhány opcionális parmezán sajt, és jól mehetsz!

March 30, 2023
top
© 2020 YAPIM TARUNA SEI ROTAN
X