ő volt az egyik legkevésbé kedvenc játékosom hosszú -hosszú idő alatt!

ő volt az egyik legkevésbé kedvenc játékosom hosszú -hosszú idő alatt!

Kicsit meglepett vagyok, hogy nem kapott több szavazatot, de azt hiszem, ez mind a személyiségén alapult. Angelina – nem megyek oda. Ő volt az egyik legkevésbé kedvenc játékosom hosszú, hosszú idő alatt! Nem vagyok biztos benne, hogy a győztesem, Pick Alison verte -e Nick -t, de fogadok, hogy Davie -nek is lehetne. Én is szerettem őt! Nézted? Az idő fele, amikor hangos zenét készítettem és elkezdem a futópadot, elaludt a pattogó ülésen vagy hintájában. Ma szerencsém lett, és 45 percig aludt. (Időnként csak 10 -et kapok…)

Nagyon kemény és hosszú Aaptiv edzést végeztem Ackeem -szel! A lejtőt 1% -ra tartottam, és egy csomó sebesség -intervallumot csináltam – a gyors sétától a kocogástól a sprintig. Nagyszerű volt, és én a legjobban futtam (és izzadtam), amit még tettem. Az Aaptiv az élet megváltozott számomra, mert nincs mód arra, hogy edző nélkül ilyen keményen nyomjak magam! Vegye figyelembe a flush -t! A desszerthez! Szeretem ezeket a címkéket !! Tudod, hogy a bulihoz hozott bor a címkével foglalkozik, ezért szeretem átnézni a kollekciómat, és kiválasztani egy címkét, amely megfelel a témának, akár a színeknek, akár a hangulatnak. A jobb oldalon lévő palack – ez a #TBT keverék – olyan nagyszerű a parti témákhoz.

A „Tehát ez történt…” palackok. Nekem volt egy csomó borom, és csak 1-2 üveg volt, amit nem szerettem (amelyek csak túl könnyűek voltak vagy szárazak voltak.) Flo Rida Pandora állomás. Ez a kedvence !! Shorty alacsony, alacsony, alacsony, alacsony, alacsony…

fin. Tegnap este élveztük a tengerparti koktélórát, majd vacsorát egy thaiföldi étteremben. Csodálatos étkezést kaptunk-egy thai előételből álló mintalap, majd zöld curry garnélarák és kagyló chili serpenyőben. Az éjszakát egy tányér desszertcsípéssel fejeztük be a medence melletti svédasztalos büféből! Eddig nagyon lenyűgözött minket az étel!

Aztán mély 10 órás alvásba ütközöttünk.

Napkelte az óceánra néző kilátással ma felébresztett minket. A svédasztalos reggeli zabliszt, joghurtot és rendelésre készített turmixokat tartalmazott, teljes öntetekkel kiegészítve! Kerf Paradise. A müzli mintát egy sor öntetmel, smoothie-vel és egy kókuszdió-csáp fánkkal együtt.

Matt egyetlen kívánsága ezen a nyaraláson az volt, hogy masszázst kapjon, és ez volt az egyik karácsonyi ajándékom neki. Egy éves pékség stressz, elolvadt.

ebédidő! A halak, a plantainok és talán néhány mangó reményében! Ez mind szórakoztató és izgalmas wellness munka. És egy nagyszerű lelkes emberek irodája, amely a Charlotte -i kedvenc kereszteződésemen található 🙂 Szintén egy 15 perces ingázás! hűtő. Nem rossz, ha ezt mondom magam! Az összes fontos darabja 🙂

A legnehezebb megtalálni: a zöldség. A maradék citromos mustárzöldek és egy sárgarépa. (A sárgarépát annyira könnyű csomagolni és egy ideig a hűtőszekrényben, tehát tökéletesek az ebéddobozokhoz.)

A fehérje + tejforrás: Ananász chobani !! Egy ajándék Emily -től. Nem találom az ananászot itt, Charlotte -ban (de a hétvégén Charlottesville -i utazásunk során több élelmiszerboltban láttam.). Galaxy granola a Crunch -hoz.

egy alma. A szálloda reggeliző bárból 🙂

és néhány Dr. Kracker becsapott pikkelyeket egy kicsit több szénhidrát energiához.

Easy-2-Pack! Felejtsd el a lapos edényeit!

Néhány perc alatt ásni fogok az ebédbe. Ahhh a fényképek készítésének előnyei, miközben csomagolom az ebédet!

Boldog hétfőn.

Először kapunk egy 60 fokos napot.

Ezután hóval dobunk.

Ezután egy újabb meleg nap.

akkor 10 nap felhők.

Soha nem tudhatod, mi jön a következő!

A látványom március 20 -án (anyám születésnapja!) És a tavasz első napján van.

Egyetlen meleg nap a keverékben

A múlt héten nagyon meleg nap volt – több mint 50 fok („nagyon meleg” haha!).

mazen a szokásos tartályában és rövidnadrágjában volt:

A „Crop Dog Poop Out Out Foto” hozzáadása a dolgok listájához, amelyeket be tudok helyezni a munkaköri leírásomba

Keresse meg a gyerekeket:

leghosszabb. Téli. Valaha.

Akkor több hó dobott ránk, amit a fiúk élveztek! Azt hiszem, tudod, amikor megkapja az egyik meleg napot, amikor a hó határozottan úton van.

Segít a bátyjának felfelé a dombon egy szán futáshoz

Hó leopárd, amely megtámad! Mazen és Thomas nemrégiben szabad napot/munkát vettek egy napos Wintergreen -i kirándulásra. Megkapom az esélyem, hogy elég hamar kipróbáljam a sílécet!

Warm + Cozy

Miután a hóból eljöttünk, rengeteg hangulatos tevékenységgel melegítettük fel – társasjátékok, a tűz olvasása, rejtvények, a testvér lovagolása stb.

A szülő csapda

Mazen és én a hétvégén néztük a klasszikus szülőcsapda filmet. (Az egyik minden idők kedvencem!)

Egy nappal később randevú estét állított fel Thomasnak és nekem. Ez egy saláta Swirl nevű saláta étterem volt, és pezsgő almaborot, gyökereket (kényelmesen megrendelt) és fagylaltot szolgált fel a desszerthez! Megszokhattam ehhez! JM Stock -kekszünk volt, mint tojás, Benedict Bacon és házi készítésű Hollandaise -vel. Teljes győztes!

Egyéb különleges vacsorák – kék kötényi mogyoró tészta csirkével (ezt a két éjszakát egymás után élveztük). rizs!

Vettem a maradék csirkét és a tésztát, és egy epikus quesadilla -ba töltöttem őket! arról, hogy mi működik, és mi nem. SideBAR 320 PXSize fotók 72 dpi -ig, amely a legmagasabb, az internet az optimalizáláshoz a betöltési timeMatch A fotóméretét a blogmérethez (nem pedig egy szuper nagy fotó, amelyet csak 400 px -en illeszt be a blogodba) Minimalizálja a jelvények használatát Az eredetiség, az eredetiség, a személyiség és a funkcionalitási képek „JPG Medium” -ként történő űrhajózási oldalán a PhotoshopsMoosh -ban az IT plugin átméretezi a WordPress -fotókat, ha a hatalmas fájlokkal (még mielőtt jobban tudta volna!). Menjen a FontsJusthoz, mert van egy betűtípus a számítógépen, nem pedig azt jelenti, hogy mindenki láthatja – használja a Web Safe betűtípusokat (Google, hogy egy listához) A blogtervező hálózat remek hely a Helpadobe Kuler beszerzéséhez. Hűvös a színtervezéshez

Úgy éreztem, hogy Kerf nagyon jó besorolást kapott annak alapján, amit mondtak, de határozottan van néhány apró változtatásom, amit szeretnék végrehajtani. Van valamilyen ajánlása? És nagyon örülök, hogy újra láttam egy saláta bárot

A vegyes zöldeimet paradicsommal, uborkával, sárgarépával, tészta salátával, burgonya salátával és brokkoli salátával raktam. + A svájci szendvics oldalán –

ebéd társok ma az Iowa Girl Eats és a Latte Love volt! Imádta, imádtam a jegesedést, de a tortát nem. StoryofMylife. Új telefon beszerzése egy jobb kamerával és nagyobb képernyővel), séta, néhány keverékkel és vacsorával az American Express és a Pénzügyi Szakértő, Manisha Thakor!

Meglehetősen kicsit több van benne, beleértve egy csomó tartályt és kosarat, amelyet az évek során vásároltam egy karcsú megjelenés érdekében. Az alsó polcon megtalálja a papír törülközőinket, szöveteinket és TP -t. Kihúzom őket a külső csomagolásukból, hogy a tekercseket könnyen megragadhatják.

Az alagsori szekrényben szintén piknik kellékeket tartok – papír szalvéták, tányérok, lapos edények – egy tartályban. Ezeket ömlesztve is megvásároljuk, mivel évente általában egy tonna szükségünk van a partira. Ezek közül az egyik a konyhámban van, és egy (vagy néhány szivacs esetén) tartalékban van a nap elfogyásának napjára. Megpróbálom a dolgokat „egy használatban és kettőben tárolva” forgatni, így soha nem futunk ki, még akkor sem, ha elfelejtem kicserélni a csere. Nyilvánvaló, hogy hamarosan meg kell vásárolni egy második fóliát! A mosókonyhaban tárolva más tisztítószerekkel. Még mindig a Shaklee koncentrátumot használom alapvető háztartási tisztítómként, tehát ez azt jelenti, hogy kevesebb palack van, hogy kéznél kell tartanunk. Kellékek, például akkumulátorok, szalag, körmök és izzók. Néhány polcon vannak a sörfőzde. Amikor elkezdünk alacsonyan eljutni valami, amit jegyzetem készítek, és csere van egy csere – például az akkumulátorok. )

A piperecék elülső részén szerencsések vagyunk, hogy a fürdőszobánkban van egy tényleges szekrény. Ez mindent tartalmaz, amely a személyi gondozáshoz kapcsolódik, beleértve az extra szappant, a samponot, a borotvát, a dezodorokat és a dolgokat. {Nagyon örülök, hogy látom, hogy a Boxednek Mazen őszinte samponja és testmosása van. A Mazen pelenkái egy hasadékba vannak csomagolva a szekrényében. Örülök, hogy az extrák láthatók, így tudom, amikor alacsonyan futok. (A Boxednek sokkal olcsóbban vannak ezek a srácok, mint a Target, FYI!) Szeretem azt a gondolatot, hogy rengeteg pénzt takarítson meg, de nem szeretem a vásárlási élményt (20 percet töltök felfelé és lefelé a hatalmas folyosókra, hogy a boltot még nem is hordozzák), a tagsági díjakat, amelyekkel attól tartok, hogy pazarolok Vagy megvitatja, hogy hol tároljon egy 50 font kád ketchupot. De izgatottan tudtam megtudni a Boxed -et, egy olyan webhelyet, amely a gondot a tömeges vásárlás miatt kihozza azáltal, hogy ingyenes tagságot ad neked az ömlesztett áruk digitális helyezéséhez – a Sam, a Costco és hasonlókhoz hasonló árakon. Egy weboldalon kívül a Boxednek van egy alkalmazása Android és iPhone számára, így böngészhet és megvásárolhatja az összes nem romlandó ömlesztett terméket táblagépéről vagy telefonjáról. Szabályok:

A Boxed egy jutalomprogramot is kínál, ahol minden 1 dollárért, amelyet a Boxed -en költenek árukra, 1 dobozos jutalompontot kap, és még több promóció során. Ezeket a pontokat a jövőbeni vásárlások felé helyezheti, hogy még többet megtakarítson. Ingyenes szállítás van az első megrendelésen, és mindig ingyenes a 75 dollár feletti megrendeléseknél (ami valószínűleg a minimum, amelyet egyébként megrendelne). Tételeket, amelyeket már szeretünk és ott használunk, nagyszerű áron, közvetlenül a tablettámtól. Nagyon sok divatos szépségápolási cikk van – mint például a Method Hand Wash, valamint a becsületes és vállalati baba sampon, valamint az élelmiszerek, például a chia magok és a quinoa -, és természetesen egy csomó háztartási kapocs, például a TP, a Papír törülközők, a személyi ellátás és még sok más – Nagyszerű, hogy egy osztott másodpercben vagy kategóriánként kereshet valamit, ahelyett, hogy a folyosókat egy boltban kell sétálnia, hogy megtalálja, amire szüksége van. És a legjobb az egészben – nincs tagsági díj. Határozottan újra fogom használni!

Hálaadás Charcuterie Board How-to

Ha a tökéletes Hálaadás napi előételét keresi, ne keresse tovább ezt , és snackek rengeteg. Lépésről lépésre másolhatja ezt a Charcuterie táblát, és magabiztosan szolgálhatja fel a nagy napjára. (És az összes ünnep és parti túl!) Csak cserélje fel az évszakok dekorációit – adjon hozzá mini sütőtöket és szárított áfonya ősszel, cseréljen szezonális gyümölcsöket, mint a bogyók nyáron, vagy az ünnepi ünnepeket pirosra, fehérre és zöldre készítse az ünnepi ünnepi ünnepeket. Verzió!

A kész táblát nézve nehéz megtudni, hogy mekkora mindent megvásárolunk, tehát minden kemény munkát elvégeztünk az Ön számára, és mindent megtettünk a bevásárló listától a részletekig, hogyan kell vágni A sajt (Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har Har -ját. . Szeretem a lágy sajtot, mint a brie, egy éles sajt, mint a cheddar, és egy manchego vagy gouda! könnyen! Keressen különféle enyhe-fűszeres ízeket

4 fajta kekszet

válasszon 3-4 különféle fajtát, beleértve a hűvöseket, mint például a sajtszálak, a semleges, és talán az édesek. Túl! > Ropogós alma és szőlő mindkét színben

FIG -megőrzés
dió

szarvasgomba Marcona mandula = 100%. Kesudió. Sózott vagy füstölt mandula. Csokoládé mandula!

friss fűszernövények

és a legjobb az egész? A teljes testület mindössze 60 dollárba kerül a Trader Joe’s -től! A dobozokban igaz? De az összes összeszerelt vendég azt fogja gondolni, hogy ez az összes tábla testülete. Nem fogja használni az összes kekszet, diófélét vagy gyümölcsöt a táblán, de szükség esetén az oldalán is megőrizheti az oldalát. Cheesetriple krém Brie CheeseFig vaj vagy más tartósító (Trader Joe’s Pumpkin Butter is csodálatos!) A szarvasgomba Marcona mandulát (a felét fogod használni) (6 oz) zsák szárított sárgabarack (kb. A szőlő színek (vegye a vegyes szőlőtartályt) Egy mézeshoneycrisp almaszalfelt szárított narancssárga szelet (5 oz) (ezek olyan jók, de használhatsz friss narancsot is) hármas spanyol húsokból (6 oz) CheesestickSpita Bite Crackers

A fotón van egy extra kecskesajt, amelyet úgy döntöttünk, hogy ide költözött nem használjuk, de természetesen összekeverhet és illeszthet bármilyen sajtot, például a kék sajtot vagy egy gyógynövényt vagy gyümölcsös kecskesajtot. Három különböző stílust és ízet választva a sajtot, így változatos lesz. r kis tálak hozzáadása hummus vagy több sós lehetőséggel, például pácolt articsóka vagy olajbogyó. Tegye össze a Hálaadás sajtlemezét.

March 30, 2023
top
© 2020 YAPIM TARUNA SEI ROTAN
X